فروش عمده

 

عمده فروشی در زریرطب

چرا زریر طب ؟

از آنجا که شرکت زریر طب با تولیـدکنندگان و واردکنندگان اصلی محصولات در ارتباط می باشد، توانسته است با حذف واسطه‌های موجود بسترخریـد و فروش عمده را فراهم نماید تا ارگان ها ، مراکز بهداشتی ، بیمارستانها ، درمانگاهها ، مطب‌های خصوصی و آرایشگاهها که نیازمند به خرید عمـده محصـول می بـاشند محصولات مـد نظر خود را با پایین ترین قیمت ممکن خریداری و در محل خود دریافت نمایند .

 جهت ثبت سفارش خرید خود به صورت عمده در واتساپ به شماره تماس 09127962925 پیغام بگذارید و یا در بخش فرم ها و مستندات فرم مربوط به درخواست خرید به صورت عمده را تکمیل و به info@zarirteb.com ایمیل نمایید.

مزایای مارکت پلیس برای تأمین‌کنندگان کالا و خدمات

فروش آسان‌تر

برای فروش اجناس در مارکت پلیس تامین کنندگان لیست محصولات خود را به همراه قیمت و شرایط آنها به وب‎سایت مورد نظر داده و از این طریق اجناس خود را به معرض نمایش قرار می‎دهند؛ بنابراین فروش در این حالت آسان‎تر انجام می‎پذیرد.

فروش سریع‌تر

در مارکت پلیس، فروش سریع اتفاق می‎افتد و کل مبلغ به صورت نقدی و یکجا دریافت می‎گردد.

حذف هزینه بازاریابی

در مارکت پلیس هزینه‎ی تبلیغات و بازاریابی به عهده‎ی مدیر فروشگاه می‎باشد و تامین کننده هیچ گونه هزینه‎ایی بابت آن نمی‎پردازد.

سود بیشتر

معمولا مشتریان بیشتری از مارکت پلیس‎ها به علت تنوع در کالاها و خرید با قیمت پایین‎تر بازدید می‎کنند، که این امر موجب فروش بالا و بدست آوردن سود بیشتر برای تامین کننده می‎شود.

عدم نیاز به مجوز

برای فروش کالا در مارکت پلیس، نیاز به اخذ مجوز فروش از صنف مورد نظر، برای تامین کنندگان وجود ندارد.

فروش به نقاط دور افتاده کشور

در فروش اینترنتی محدودیت جغرافیایی معنایی ندارد و از طریق مارکت پلیس تامین کننده‎ها می‎توانند اجناس خود را به سرتاسر کشور بفروشند.

مزایای مارکت پلیس برای خریداران کالا

قدرت انتخاب بیشتر

مانند یک فروشگاه بزرگ، در مارکت پلیس‎ها کالاهای متعددی با تامین‌کننده‌های متفاوت وجود دارد که این امر به مشتری قدرت زیادی برای انتخاب از بین مجموعه‌ی وسیعی از اجناس را می‌دهد.

انتخاب محصولات با کیفیت‎تر

بدلیل رقابتی که در مارکت پلیس‎ها بین تامین کنندگان وجود دارد، فروشندگان کالا تلاش می‎کنند کیفیت محصولات خود را بالا برند تا فروش خود را حفظ کنند. نتیجه‎ی این کار دریافت محصول با کیفیت‎تر و با قیمت پایین‎تر برای خریداران است.

شناخت بهتر محصولات

در مارکت پلیس قابلیتی وجود دارد که کاربران می‎توانند نظرات خود را در رابطه با محصول ابراز دارند و به محصول امتیاز دهند که این امر در خرید از بازار حقیقی امکان پذیر نیست.

خرید ارزان‌تر

در مارکت پلیس بدلیل کاهش تعداد واسطه‎ها به حداقل (خود مارکت پلیس) قیمت تمام شده‎ی محصول کاهش می‎یابد و جنس مستقیما از دست تامین کننده به دست مشتری می‎رسد، بنابراین مشتری بهای کمتری بابت خرید جنس می‎پردازد.

آگاه شدن از تجربه دیگر خریداران

بررسی و آگاه شدن از نظر و تجربه دیگر خریداران از مزیت‌های استفاده از مارکت پلیس برای خریداران است. افراد با کمک این ویژگی می‌توانند نظر مخاطبان دیگر درباره کالایی که قصد خرید آن را دارند بخوانند و با توجه به نقد دیگر خریداران محصول را انتخاب کنند.

خرید آسان‌تر

با خرید از مارکت پلیس مشتریان براحتی جنس مورد نظر خود را از منزل، بدون صرف وقت و انرژی خریداری می‎کنند.

 
فیلترها
Sort
display