استفاده از کرم دور چشم در سنین مختلف چگونه باید باشد ؟

استفاده از کرم دور چشم در سنین مختلف چگونه باید باشد ؟

 

کرم دور چشم را باید از چه سنی شروع به استفاده کرد؟

بطور کلی بهترین زمان آغاز استفاده از کرم دور چشم ۲۵ سالگی است. اما این موضوع به ژنتیک شما و عوامل محیطی و سبک زندگی تان نیز بستگی دارد. اگر فردی بطور ژنتیکی مستعد چروک پوست است یا پوست حساسی دارد، یا اینکه عادت به آرایش دارد، ممکن است لازم باید زودتر از ۲۵ سالگی شروع به استفاده از کرم دور چشم کند.

کرم دور چشم مناسب برای 30 سالگی :

در 30 سالگی شما اولین نشانه های کم آبی پوست نمایان می شود و شاید حتی یک یا دو خط لبخند کوچک هم ایجاد شود.از آن جا که پوست شما هنوز در شکل خوبی است، آن را با استفاده بیشتر از کرم دور چشم خوب نگه دارید، در سی سالگی ما مشغول کار کردن در روز و بیداری در شب با بچه ها هستیم. حلقه های تیره زیر چشم ناشی از بی خوابی، دشمن درجه یک ما هستند.استفاده از محصولات کافئین دار می تواند کمک کننده باشد، این نوشیدنی می تواند نجات دهنده شما باشد هم چنین به کاهش این مویرگ های زیر چشم، تغییر رنگ کمتر قابل توجه و پف کردگی حلقه های زیر چشم در هنگام استفاده نیز کمک می کند.

کرم مناسب چشم برای 40 سالگی:

در این دهه معمولا خطوط خنده تبدیل به کاراکتر صورت و خطوط پنجه کلاغی به یک ویژگی دائمی تبدیل می شوند.الان وقتش است که از یک کرم ضد پیری دور چشم مناسب استفاده شود.شنیده اید که ، 40 سالگی، 20 سالگی جدید است!

همان طور که این برهه از زمان خیلی عالی است ،اتفاقات خوبی نیز می تواند بر روی صورت ظاهر شود، چیز هایی که شما در 30 سالگی متوجه آنها شدید به احتمال زیاد به طور مداوم بدتر می شوند و کاهش سطح کلاژن پوست شما را در معرض چروک بیشتر قرار می دهد.

کرم دور چشم مناسب برای 50 سالگی :

بزرگترین تغییر ( که برای من در اواخر دهه 40 و 50 سالگی اتفاق افتاد)، ممکن است ایجاد چروک در زیر چشم ها و پلک ها باشد. در این دهه یائسگی نیز می تواند برخی از تغییرات هورمونی و گیج کننده ای را ایجاد کند که بر روی پوست به خصوص در ناحیه چشم اثر می گذارد.نگران نباشید، کرم های دور چشمی وجود دارند که به شما کمک می کنند که خود را دهه 50 سالگی زیبا نگه دارید.

بیشتر زنان در 50 سالگی یائسگی را تجربه می کنند، این فرایند به طور معمول پوست شما را خشک می کند و لایه مخافظتی سرامید را تخریب می کند، که باعث حساسیت پوستی می شود. از یک کرم حاوی آنتی اکسیدان و سرامید برای آب رسانی و تقویت لایه محافظتی پوست استفاده کنید.با یک کرم دور چشم حاوی ویتامین k می توان به تغییر رنگ زیر چشم کمک کرد، ویتامین k به جلوگیری از لخته شدن خون و اشباع مویرگ ها در زیر چشم شما کمک می کند.

انصراف از نظر
فیلترها
Sort
display